O firmie           Oferty           Zgłoś ofertę           Kontakt nieruchomosci.nd@gmail.com
693 215 094

 

 
Biuro Nieruchomości Nidziński & Dudek


Nasza firma działa na Pomorzu i okolicy od 2016 roku.
Stałe podnoszenie kompetencji przez pracowników firmy jest gwarancją znajomości rynku oraz profesjonalnej obsługi klienta. W naszej ofercie znajdują się: mieszkania, domy, lokale oraz działki. Przeprowadzamy transakcje kupna, sprzedaży, a także dzierżawy nieruchomości dla klientów indywidualnych, instytucji, koncernów i firm.
Gwarantujemy wsparcie nie tylko podczas pośrednictwa nieruchomościami, ale również w zakresie obsługi prawnej lokali lub ubiegania się o kredyt hipoteczny.
Współpracujemy z pomorskimi radcami prawnymi, kancelariami notarialnymi, bankami oraz domami kredytowymi – zawsze dbamy o maksymalną ochronę interesów naszych klientów.

Jako specjaliści posiadający doświadczenie na pomorskim rynku nieruchomości zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Biuro nieruchomości N&D (Gdynia) zapewnia pośrednictwo w sprzedaży, wynajmie oraz dzierżawie różnego rodzaju lokali oraz terenów. W naszej ofercie znajdują się zarówno mieszkania do wynajęcia, jak i domy na sprzedaż, obiekty użytkowe, działki oraz lokale.

Oprócz pośrednictwa nieruchomościami pomagamy naszym klientom w ich obsłudze prawnej – współpracujemy z radcami prawnymi i kancelariami notarialnymi zlokalizowanymi na terenie Trójmiasta. Dzięki współpracy z bankami i domami kredytowymi jesteśmy też w stanie wspomóc naszych klientów w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny.

Cały czas pogłębiamy swoją wiedzę na temat naszej branży, bierzemy udział w seminariach organizowanych przez środowisko pośredników nieruchomościami. Sami prowadzimy także kursy przygotowujące kandydatów do naszego zawodu.

Zapraszamy do skorzystania z usług Biura Nieruchomości N&D z siedzibą w Gdyni. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalizm obsługi.

         
     
         
         
 
         
   N&D Nieruchomości   Przydatne Linki   Dane Kontaktowe
   Skuteczna sprzedaż nieruchomości   O firmie      81-362 Gdynia, Korzeniowskiego 36/1U
           czynne pn.-pt. | 10:00 - 16:00
    Oferty      +48 693 215 094
           nieruchomosci.nd@gmail.com
    Kontakt    
         
         
      © 2016 N&D Nieruchomości Wszystkie prawa zastrzeżone